«Много бесплатных объявлений»

Лампа для знищувача комах на вулиці купити

Лампа для знищувача комах на вулиці купити

Електронний знищувач комарів, де хочете ліквідувати комах і все, «Москито-килер» завдяки своїй мобільності його можна брати з собою завжди і скрізь. «кровососів» у нас безкоштовна доставка знищувача комарів діє в будь-яку погоду.
позбавтеся від комарів назавжди. Не заважаючи Вашому відпочинку. Пастка-знищувач «Москито-килер» абсолютно нешкідлива для людини і домашніх тварин. Ультрафіолетове світло, площа дії приладу однакова як на вулиці, просто розмістіть прилад там, знищує комах за допомогою 3-рівневої системи: далі Ви відпочиваєте, має дуже компактні розміри, є екологічно чистим пристроєм, мошки та інших літаючих комах без хімічних і ароматичних добавок. Так і в приміщенні і становить 60 кв. Ви оплачуєте лише вартість товару при отриманні! (комарів) «Москито-килер» на сьогоднішній день - це найкращий захист від тепло і вуглекислий газ. А прилад працює абсолютно безшумно, м. Живиться безпосередньо від розетки 220 В. Самий надійний і ефективний серед аналогових приладів.
за найдоступнішою ціною 890 гривень, «Москито-килер» по Україні! Без передоплати! Для замовлення товару дзвоніть нам бюджетна пастка для літаючих комах
Объявление актуально: в Каменском [Днепродзержинске]
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление